O firmie

Firma LIDAR istnieje na rynku od 1993r. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki budowlanej. W swojej pracy stawiamy na doświadczenie, fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Od ponad 25 lat uważnie obserwujemy zmieniające się trendy i dopasowujemy do potrzeb rynku zapewniając naszym Klientom najlepsze rozwiązania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotnym etapem, w procesie budowy domu, jest wybór okien, drzwi i pozostałej stolarki dlatego stale aktualizujemy naszą ekspozycję oraz odbywamy szkolenia aby zapewnić Klientom profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne.

Potwierdzeniem powyższych słów jest wielu zadowolonych Klientów oraz tysiące wykonanych montaży. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dotrzymujemy umówionych terminów oraz kładziemy szczególny nacisk na standard wykonywanych usług.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy bogaty wybór okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet zewnętrznych, bram garażowych, parapetów a także przesłon okiennych.

Wróć do góry